Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
kthehu mrapa
13.05.2019 - 22:30 nga Super Ligat

KF Minatori 11 lojë të pamposhtur, tani në vendin e dytë


KF Minatori sot e ka fituar ndeshjen e radhës me rezultat 4:0 ndaj KF Rilindjes, me të cilën tani më kanë arritur në shifren e 10 fitorëve dhe 1 barazim në 11 ndeshjet e fundit. Me serinë e fitoreve "me zero" kanë arritur ta tejkalojnë edhe liderin e deritanishëm KF Dardana duke kaluar në vendin e dytë të tabelës.

Golashenuesit në ndeshjën kundër KF Rilindjes ishin:
Lorik Dobratiqi
Blend Hyseni
Flamur Gashi
Bekim Maliqi

/superligat.com/

Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu


Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu