Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu

Numri i ekipeve: 22
Numri i lojtarëve: 180
Vendi: Lipjan
Kategoria: Senior
Niveli i ligës: 3


Liga e Dytë - Liga Total Lipjan 2019-2020






Xhiro 1.
16.03.2019 16:40 FC Nipat 6:3 (0:1) Talentat
16.03.2019 17:25 Extra Frutti 3:7 (1:2) Shala
17.03.2019 14:00 Rosoneret 3:1 (2:0) Pofix
17.03.2019 14:30 Rinia 2:3 (2:1) Xh. Kozhani
17.03.2019 15:10 Gllavica 2:6 (0:3) Dielli
17.03.2019 15:50 Sparta 1:2 (1:1) Besforti Group
Xhiro 2.
24.03.2019 12:30 FC Nipat 7:7 (3:3) Gllavica
24.03.2019 13:10 Rosoneret 3:8 (3:2) Besforti Group
24.03.2019 13:50 Xh. Kozhani 0:6 (0:2) Shala
24.03.2019 14:30 Pofix 4:4 (1:3) Talentat
24.03.2019 15:00 Rinia 8:3 (3:1) Dielli
24.03.2019 15:40 Extra Frutti 4:2 (2:1) Sparta
Xhiro 3.
30.03.2019 17:30 Shala 10:4 (4:2) FC Nipat
31.03.2019 13:00 Rinia 4:3 (2:2) Gllavica
31.03.2019 14:10 Rosoneret 3:4 (1:1) Xh. Kozhani
31.03.2019 14:50 Dielli 0:0 (0:0) Sparta
31.03.2019 15:30 Pofix 1:5 (0:3) Extra Frutti
31.03.2019 15:30 Talentat 3:9 (1:5) Besforti Group
Xhiro 4.
06.04.2019 17:30 FC Nipat 3:0 r.z. Pofix
07.04.2019 13:30 Extra Frutti 6:3 (2:0) Xh. Kozhani
07.04.2019 14:00 Gllavica 3:0 r.z. Rosoneret
07.04.2019 14:40 Dielli 3:2 (3:1) Besforti Group
07.04.2019 15:20 Shala 3:0 r.z. Talentat
07.04.2019 16:00 Rinia 5:4 (2:1) Sparta
Xhiro 5.
14.04.2019 13:00 Minatori 2:8 (0:4) Shala
14.04.2019 13:30 Xh. Kozhani 2:5 (1:2) FC Nipat
14.04.2019 14:00 Dielli 3:0 r.z. Talentat
14.04.2019 14:40 Rinia 4:5 (1:3) Besforti Group
14.04.2019 15:10 Extra Frutti 15:3 (4:3) Gllavica
14.04.2019 15:50 Magic Ice 1:3 (0:1) Sparta
Xhiro 6.
21.04.2019 13:00 Gashi M 3:5 (1:4) Rinia
21.04.2019 13:30 Besforti Group 2:4 (2:1) Extra Frutti
21.04.2019 14:10 Magic Ice 0:3 r.z. Dielli
21.04.2019 14:50 Shala 3:0 r.z. Gllavica
21.04.2019 15:20 Minatori 6:3 (3:3) Xh. Kozhani
21.04.2019 16:00 Sparta 2:5 (1:1) FC Nipat
Xhiro 7.
28.04.2019 13:00 Rinia 1:5 (0:2) Magic Ice
28.04.2019 13:30 Extra Frutti 2:10 (1:2) Dielli
28.04.2019 14:10 Sparta 0:3 r.z. Shala
28.04.2019 14:50 Gllavica 2:8 (0:3) Minatori
28.04.2019 15:20 Xh. Kozhani 5:4 (2:2) Gashi M
28.04.2019 16:00 Besforti Group 5:3 (4:1) FC Nipat
Xhiro 8.
05.05.2019 13:00 Gashi M 6:2 Magic Ice
05.05.2019 13:30 Dielli 2:1 FC Nipat
05.05.2019 14:10 Shala 6:2 Besforti Group
05.05.2019 14:50 Minatori 3:2 Sparta
05.05.2019 15:20 Extra Frutti 2:4 Rinia
05.05.2019 16:00 Xh. Kozhani 2:4 Gllavica
Xhiro 9.
13.05.2019 21:30 Shala 5:3 (1:1) Dielli
13.05.2019 22:00 Gashi M 2:3 (1:2) Gllavica
13.05.2019 22:30 Extra Frutti 3:0 r.z. Magic Ice
13.05.2019 23:30 Minatori 5:3 (3:1) Besforti Group
14.05.2019 21:00 FC Nipat 5:5 (2:2) Rinia
14.05.2019 21:30 Xh. Kozhani 0:3 r.z. Sparta
Xhiro 10.
20.05.2019 21:00 Rosoneret 0:3 r.z. FC Nipat
20.05.2019 22:00 Sparta 5:6 (0:3) Gllavica
20.05.2019 22:30 Dielli 3:5 (1:2) Minatori
20.05.2019 23:00 Shala 5:1 (3:1) Rinia
20.05.2019 23:30 Talentat 2:6 (2:2) Extra Frutti
20.05.2019 23:50 Besforti Group 3:0 r.z. Xh. Kozhani
Xhiro 11.
27.06.2019 21:30 Rinia 0:3 r.z. Pofix
27.06.2019 23:00 Besforti Group 10:7 (5:2) Gllavica
27.06.2019 23:30 FC Nipat 5:3 (1:2) Extra Frutti
27.06.2019 23:50 Sparta 0:3 r.z. Talentat
28.06.2019 19:00 Shala 3:0 r.z. Rosoneret
28.06.2019 19:30 Xh. Kozhani 0:3 r.z. Dielli