Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Xhavit Nikqi flet për synimet me Dardanin dhe pëforcimet që janë bërë 22.07.2020 - 16:50
Pes futbollist nga shkolla e futbollit tek skuadra seniore,flet Arbër Bashota 21.07.2020 - 22:33
ZYRTARE : Mbrojtësi,Ilir Quni vazhdon bashkëpunimin me Dardanin 21.07.2020 - 10:17
Albion Idrizaj,20-vjeçari që vazhdon bashkëpunimin me Dardanin 19.07.2020 - 22:36
Dardania vazhdon bashkëpunimin edhe për një sezonë me gjashtë futbollistët kryesorë 19.07.2020 - 11:50
ZYRTARE: Kujtim Maloku transferi i parë i sezonës 2020/21 tek KF Dardania 19.07.2020 - 10:39
ZYRTARE: Urim Mavraj pas shumë ofertave vazhdon me Dardanin 18.07.2020 - 16:11
ZYRTARE: Kastriot Panxha vazhdon kontratën me Dardanin 17.07.2020 - 22:50
Kamaj i pasigurt për të ardhmen e tij 17.07.2020 - 22:08
Gani Gashi i bashkohet skuadrës Fortuna Biesdorf Berlin 03.07.2020 - 20:56
Besëlidhja me fitoren e radhës 14.06.2020 - 22:30
Ero Group mposhti me mund Plus Center 14.06.2020 - 21:57
Mercedes Benz arrin ti mposhtë 7 Vëllëzërit 14.06.2020 - 21:16
Festival golash ndërmjet Akllapit dhe Sports Bar 14.06.2020 - 20:35
Electro Tech me angazhim mundi Prishtinën 14.06.2020 - 19:58

Garat

FFK
IPKO Superliga
FFK Liga e Parë
Liga 2 - Grupi A
Liga 2 - Grupi B
Digitalb Kupa e Kosovës
Superliga Futsall
Superliga Futsall Playoff
FFK Superliga Playoff
FFK Liga e Parë Playoff
Superkupa e Kosoves
Liga e dytë
Liga Total
Superliga - Liga Total Lipjan
Liga e Parë - Liga Total Lipjan
Liga e Dytë - Liga Total Lipjan
Kosova Champions League
Liga 2. Playoff - Liga Total Lipjan
SUPERLIGA - LIGA TOTAL LIPJAN
Liga Total Cup
Superliga Istog
Superliga Istog
Playoff Superliga Istog
Liga Shtime
Superliga Shtime
Miros Liga Total
Miros Superliga
Miros Liga e parë
Liga Pavarsia
Liga Pavarsia
Liga Total Pejë
Superliga Pejë
Play Off Pejë
SuperLiga Sinalco
Fanliga
Fanliga e Kosovës
Veteranët
Liga e veteranëve të Futbollit të Kosovës
Xhavit Kozhani
Turniri Xhavit Kozhani "Burgia"
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu


Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu