Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
kthehu mrapa
06.08.2020 - 10:51 nga Liridon Islami

Në pritje të ofertave serioze,Elton Kabashi gati për një aventurë të re


Ish-pioneri i Istogut,Elton Kabashi tashmë 25-vjeçar momentalisht lojtarë i lirë që pret oferta serioze në drejtim të tij.

Mbrojtësi 25-vjeçar ishte pjesë e skuadrave si KF Istogu,KF Behar,KF Besëlidhja dhe së fundmi pjesë e KF Dardania.

Kabashi është njeri ndër mbrojtësit me eksperiencën më të madhe në Ligat e Kosovës,ai ndihmoj skuadrën e KF Istogu atë kohë për ta rrikëthyer përseri në Ligën e Parë.


 

"Jam gati për një sfidë të re,ndodhem në pritje të ofertave serioze pasi që kam mbyllur marrëveshjen me Dardanin" u shpreh Kabashi.

Kabashi mund të jetë një përforcim i duhur për një të ardhmen të garantuar për skuadrat që do të sigurojn shërbimet e tij,ai luan si qendërmbrojtës po ashtu mjaftë mirë edhe si mbrojtës i krahut të djathtë,sezonin e fundit ka arritur të shenojë 4 gola e duke asistuar 2 të tjerë në 18 paraqitje.

Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu


Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu