Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
kthehu mrapa
19.07.2020 - 10:39 nga Liridon Islami

ZYRTARE: Kujtim Maloku transferi i parë i sezonës 2020/21 tek KF Dardania


Pas një sezoni jo dhe aq të mirë,tashmë Dardania ka nisur konsolidimin për edicionin e ardhshëm 2020:21.

Kujtim Maloku është përforcimi i parë i 'kuqebardhëve' ka thën kryetari i klubit z.Xhavit Nikqi.

Maloku ishte pjesë e Bashkimit Koretin në sezonën 2019/20,ku ishte paraqitur në të gjitha ndeshjët si titullar në poziten e qendërmbrojtësit.

"Kujtim Maloku ka eksperiencen e duhur për të qenë pjesë e Dardanis,pasi më heret ishte pjesë e disa skuadrave si Besa,Dukagjini,Bashkimi Korentin etj" tha z.Xhavit Nikqi.

"Qëndroni me ne,pasi do të kemi edhe të paktën 3/4 përforcime për këtë sezonë" thuhet nga stafi i skuadrës Dardania.

Kujtojmë që Dardania është në Ligën e Dytë,e për sezonën 2020/21 me disa përforcime pritet të jetë një nga top 4 skuadrat e para në tabelë.

Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu


Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu