Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
kthehu mrapa
12.06.2020 - 00:36 nga Ligatotal Lipjan

Java e 3-te po vjen, Liga Total plot emocione


Kete vikend luhet xhiroja e 3-te ne LIGA TOTAL. 46 skuadra do kerkojne sukseset e radhes kete vikend ku bie ne sy SuperLiga me super ndeshje e ne veqanti me derbin mes 7 Vllezerve dhe Mercedes Benz.

Orari i plote i takimeve eshte postuar ne faqen zyrtare te LIGA TOTAL.

Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu


Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu