Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu

Numri i ekipeve: 15
Numri i lojtarëve: 47
Vendi: Kosovë
Kategoria: Senior
Niveli i ligës: 3


Liga 2 - Grupi A 2018-2019






Xhiro 1.
02.09.2018 15:00 Dardania 1:2 Malisheva
02.09.2018 15:00 Dardanet 3:3 Vëllazëria
02.09.2018 15:00 Lugu i Baranit 0:1 Dukagjini
02.09.2018 15:00 Rahoveci 2:0 Dushkaja
02.09.2018 15:00 Dejni 3:2 Deçani
02.09.2018 15:00 Gjakova 3:1 Pashtriku
02.09.2018 15:00 Behari 4:1 Drini i Bardhe
02.09.2018 15:00 Opoja : Ratkoci
Xhiro 2.
09.09.2018 15:00 Dardanet 1:0 Lugu i Baranit
09.09.2018 15:00 Drini i Bardhe 2:2 Rahoveci
09.09.2018 15:00 Pashtriku 1:6 Behari
09.09.2018 15:00 Deçani 1:1 Gjakova
09.09.2018 15:00 Ratkoci : Dejni
09.09.2018 15:00 Malisheva 2:0 Opoja
09.09.2018 15:00 Dukagjini 0:1 Dardania
09.09.2018 15:00 Vëllazëria 2:1 Dushkaja
Xhiro 3.
16.10.2018 14:30 Dardania 1:0 Dardanet
16.10.2018 14:30 Dejni 1:3 Malisheva
16.10.2018 14:30 Gjakova : Ratkoci
16.10.2018 14:30 Behari 2:1 Deçani
16.10.2018 14:30 Opoja 2:4 Dukagjini
16.10.2018 14:30 Rahoveci 6:3 Pashtriku
16.10.2018 14:30 Dushkaja 4:1 Drini i Bardhe
16.10.2018 14:30 Lugu i Baranit 5:2 Vëllazëria
Xhiro 4.
23.10.2018 15:00 Malisheva 3:1 Gjakova
23.10.2018 15:00 Dardanet 3:0 Opoja
23.10.2018 15:00 Lugu i Baranit 2:0 Dardania
23.10.2018 15:00 Deçani 2:5 Rahoveci
23.10.2018 15:00 Pashtriku 1:5 Dushkaja
23.10.2018 15:00 Ratkoci : Behari
23.10.2018 15:00 Dukagjini 3:0 Dejni
23.10.2018 15:00 Vëllazëria 3:1 Drini i Bardhe
Xhiro 5.
26.09.2018 15:00 Dardania 2:1 Vëllazëria
26.09.2018 15:00 Dejni 3:3 Dardanet
26.09.2018 15:00 Opoja 0:0 Lugu i Baranit
26.09.2018 15:00 Gjakova 2:0 Dukagjini
26.09.2018 15:00 Behari 0:2 Malisheva
26.09.2018 15:00 Rahoveci : Ratkoci
26.09.2018 15:00 Dushkaja 6:1 Deçani
26.09.2018 15:00 Drini i Bardhe 3:3 Pashtriku
Xhiro 6.
30.09.2018 15:00 Dardanet 1:1 Gjakova
30.09.2018 15:00 Lugu i Baranit 2:2 Dejni
30.09.2018 15:00 Dardania 3:0 Opoja
30.09.2018 15:00 Deçani 2:2 Drini i Bardhe
30.09.2018 15:00 Ratkoci : Dushkaja
30.09.2018 15:00 Malisheva 0:0 (0:0) Rahoveci
30.09.2018 15:00 Dukagjini 0:2 Behari
30.09.2018 15:00 Vëllazëria 2:1 Pashtriku
Xhiro 7.
07.10.2018 14:00 Dushkaja 3:0 Malisheva
07.10.2018 14:00 Rahoveci 3:1 Dukagjini
07.10.2018 14:00 Opoja 1:3 Vëllazëria
07.10.2018 14:00 Dejni 0:3 Dardania
07.10.2018 14:00 Behari 2:1 Dardanet
07.10.2018 14:00 Drini i Bardhe : Ratkoci
07.10.2018 14:00 Pashtriku 0:3 Deçani
07.10.2018 14:00 Gjakova 3:1 Lugu i Baranit
Xhiro 8.
14.10.2018 14:00 Malisheva 6:0 Drini i Bardhe
14.10.2018 14:00 Dukagjini 3:2 Dushkaja
14.10.2018 14:00 Lugu i Baranit 3:1 Behari
14.10.2018 14:00 Dardania 2:1 Gjakova
14.10.2018 14:00 Ratkoci : Pashtriku
14.10.2018 14:00 Vëllazëria 1:0 Deçani
14.10.2018 14:00 Dardanet 4:5 Rahoveci
14.10.2018 14:00 Opoja 2:1 Dejni
Xhiro 9.
21.10.2018 13:00 Pashtriku 0:8 Malisheva
21.10.2018 13:00 Deçani : Ratkoci
21.10.2018 13:00 Dejni 1:1 Vëllazëria
21.10.2018 13:00 Gjakova 3:2 Opoja
21.10.2018 13:00 Behari 0:3 r.z. Dardania
21.10.2018 13:00 Rahoveci 3:0 Lugu i Baranit
21.10.2018 13:00 Dushkaja 2:3 Dardanet
21.10.2018 13:00 Drini i Bardhe 2:4 Dukagjini
Xhiro 10.
28.10.2018 12:00 Dardanet 1:3 Drini i Bardhe
28.10.2018 12:00 Lugu i Baranit 4:2 Dushkaja
28.10.2018 12:00 Dardania 0:1 Rahoveci
28.10.2018 12:00 Opoja 0:4 Behari
28.10.2018 12:00 Dejni 1:1 Gjakova
28.10.2018 12:00 Malisheva 9:0 Deçani
28.10.2018 12:00 Dukagjini 5:1 Pashtriku
28.10.2018 12:00 Vëllazëria : Ratkoci
Xhiro 11.
31.10.2018 12:00 Gjakova 2:3 Vëllazëria
31.10.2018 12:00 Behari 6:0 Dejni
31.10.2018 12:00 Rahoveci 3:1 Opoja
31.10.2018 12:00 Dushkaja 4:4 Dardania
31.10.2018 12:00 Drini i Bardhe 2:3 Lugu i Baranit
31.10.2018 12:00 Pashtriku 0:0 Dardanet
31.10.2018 12:00 Deçani 1:0 Dukagjini
31.10.2018 12:00 Ratkoci : Malisheva
Xhiro 12.
04.11.2018 12:00 Dardanet 1:0 Deçani
04.11.2018 12:00 Lugu i Baranit 2:1 Pashtriku
04.11.2018 12:00 Dardania 6:2 Drini i Bardhe
04.11.2018 12:00 Opoja 0:3 Dushkaja
04.11.2018 12:00 Dejni 3:5 Rahoveci
04.11.2018 12:00 Gjakova 0:0 Behari
04.11.2018 12:00 Dukagjini : Ratkoci
04.11.2018 12:00 Vëllazëria 3:0 Malisheva
Xhiro 13.
10.11.2018 12:00 Behari 2:0 Vëllazëria
10.11.2018 12:00 Rahoveci 4:1 Gjakova
10.11.2018 12:00 Dushkaja 1:1 Dejni
10.11.2018 12:00 Drini i Bardhe 3:1 Opoja
10.11.2018 12:00 Pashtriku 1:3 Dardania
10.11.2018 12:00 Deçani 1:3 Lugu i Baranit
10.11.2018 12:00 Ratkoci : Dardanet
10.11.2018 12:00 Malisheva 4:0 Dukagjini
Xhiro 14.
17.11.2018 12:00 Dardanet 1:0 Malisheva
17.11.2018 12:00 Lugu i Baranit : Ratkoci
17.11.2018 12:00 Dardania 5:1 Deçani
17.11.2018 12:00 Opoja 2:4 Pashtriku
17.11.2018 12:00 Dejni 2:1 Drini i Bardhe
17.11.2018 12:00 Gjakova 2:7 Dushkaja
17.11.2018 12:00 Behari 1:1 Rahoveci
17.11.2018 12:00 Vëllazëria 1:2 Dukagjini
Xhiro 15.
24.11.2018 12:00 Rahoveci 1:1 Vëllazëria
24.11.2018 12:00 Dushkaja 0:1 Behari
24.11.2018 12:00 Drini i Bardhe 0:4 Gjakova
24.11.2018 12:00 Pashtriku 2:1 Dejni
24.11.2018 12:00 Deçani 1:1 Opoja
24.11.2018 12:00 Ratkoci : Dardania
24.11.2018 12:00 Malisheva 6:0 Lugu i Baranit
24.11.2018 12:00 Dukagjini 2:0 Dardanet
Xhiro 16.
03.03.2019 13:00 Dushkaja 0:1 Rahoveci
03.03.2019 13:00 Drini i Bardhe 0:5 Behari
03.03.2019 13:00 Pashtriku 2:1 Gjakova
03.03.2019 13:00 Deçani 3:2 Dejni
03.03.2019 13:00 Malisheva 2:0 Dardania
03.03.2019 13:00 Dukagjini 2:1 Lugu i Baranit
03.03.2019 13:00 Vëllazëria 1:2 Dardanet
03.03.2019 13:00 Ratkoci : Opoja
Xhiro 17.
10.03.2019 13:00 Lugu i Baranit 0:1 Dardanet
10.03.2019 13:00 Dardania 4:1 Dukagjini
10.03.2019 13:00 Opoja 0:1 Malisheva
10.03.2019 13:00 Gjakova 8:2 Deçani
10.03.2019 13:00 Behari 6:0 Pashtriku
10.03.2019 13:00 Rahoveci 5:1 Drini i Bardhe
10.03.2019 13:00 Dushkaja 1:2 Vëllazëria
10.03.2019 13:00 Dejni : Ratkoci
Xhiro 18.
17.03.2019 13:00 Dardanet 1:1 Dardania
17.03.2019 13:00 Drini i Bardhe 5:3 Dushkaja
17.03.2019 13:00 Pashtriku 0:2 Rahoveci
17.03.2019 13:00 Deçani 0:1 Behari
17.03.2019 13:00 Malisheva 3:1 Dejni
17.03.2019 13:00 Dukagjini 2:2 Opoja
17.03.2019 13:00 Vëllazëria 4:0 Lugu i Baranit
Xhiro 19.
23.03.2019 13:00 Rahoveci 6:3 Deçani
23.03.2019 13:00 Dardania 5:1 Lugu i Baranit
23.03.2019 13:00 Opoja 0:3 Dardanet
23.03.2019 13:00 Dushkaja 2:1 Pashtriku
23.03.2019 13:00 Drini i Bardhe 0:1 Vëllazëria
23.03.2019 13:00 Gjakova 2:3 Malisheva
23.03.2019 13:00 Dejni 1:1 Dukagjini
Xhiro 20.
31.03.2019 14:00 Dardanet 2:1 Dejni
31.03.2019 14:00 Lugu i Baranit 1:3 Opoja
31.03.2019 14:00 Pashtriku 0:0 Drini i Bardhe
31.03.2019 14:00 Deçani 0:3 Dushkaja
31.03.2019 14:00 Malisheva 2:0 Behari
31.03.2019 14:00 Dukagjini 4:2 Gjakova
31.03.2019 14:00 Vëllazëria 3:0 Dardania
Xhiro 21.
07.04.2019 14:00 Opoja 3:2 Dardania
07.04.2019 14:00 Behari 4:1 Dukagjini
07.04.2019 14:00 Rahoveci 0:1 Malisheva
07.04.2019 14:00 Dejni 1:2 Lugu i Baranit
07.04.2019 14:00 Drini i Bardhe 5:2 Deçani
07.04.2019 14:00 Pashtriku 2:1 Vëllazëria
07.04.2019 14:00 Gjakova 0:1 Dardanet
Xhiro 22.
10.04.2019 15:00 Lugu i Baranit 1:5 Gjakova
10.04.2019 15:00 Deçani 4:6 Pashtriku
10.04.2019 15:00 Malisheva 6:1 Dushkaja
10.04.2019 15:00 Dukagjini 3:2 Rahoveci
10.04.2019 16:00 Vëllazëria 2:1 Opoja
11.04.2019 15:00 Dardanet 3:1 Behari
11.04.2019 16:00 Dardania 5:1 Dejni
Xhiro 23.
13.04.2019 15:00 Rahoveci 2:1 Dardanet
14.04.2019 15:00 Dejni 0:2 Opoja
14.04.2019 15:00 Deçani 3:3 Vëllazëria
14.04.2019 16:00 Behari 0:2 Lugu i Baranit
14.04.2019 16:00 Drini i Bardhe 1:2 Malisheva
15.04.2019 13:00 Gjakova 1:4 (1:0) Dardania
15.04.2019 16:00 Dushkaja 1:1 Dukagjini
Xhiro 24.
19.04.2019 13:00 Dukagjini 4:1 Drini i Bardhe
19.04.2019 16:00 Lugu i Baranit 2:0 Rahoveci
19.04.2019 16:00 Dardanet 2:2 Dushkaja
21.04.2019 13:30 Opoja 3:0 Gjakova
21.04.2019 15:00 Malisheva 6:0 Pashtriku
21.04.2019 16:00 Dardania 2:4 Behari
21.04.2019 16:00 Vëllazëria 3:1 Dejni
Xhiro 25.
26.04.2019 16:00 Gjakova 5:0 Dejni
27.04.2019 16:00 Rahoveci 1:0 Dardania
28.04.2019 11:00 Drini i Bardhe 0:4 Dardanet
28.04.2019 15:00 Deçani 0:4 Malisheva
28.04.2019 16:00 Behari 1:0 Opoja
28.04.2019 16:00 Dushkaja 3:1 Lugu i Baranit
28.04.2019 16:00 Pashtriku 3:3 Dukagjini
Xhiro 26.
03.05.2019 16:00 Lugu i Baranit 4:2 Drini i Bardhe
04.05.2019 13:00 Dardanet 5:0 Pashtriku
04.05.2019 16:00 Dukagjini 8:1 Deçani
04.05.2019 16:30 Vëllazëria 1:3 Gjakova
04.05.2019 17:00 Dardania 4:1 Dushkaja
05.05.2019 13:00 Dejni 0:3 r.z. Behari
05.05.2019 16:00 Opoja 3:1 Rahoveci
Xhiro 27.
08.05.2019 16:00 Behari 2:2 Gjakova
08.05.2019 16:00 Rahoveci 4:1 Dejni
08.05.2019 16:00 Dushkaja 1:1 Opoja
08.05.2019 16:00 Drini i Bardhe 2:9 Dardania
08.05.2019 16:00 Pashtriku 6:1 Lugu i Baranit
08.05.2019 16:00 Deçani 2:10 Dardanet
08.05.2019 16:00 Malisheva 3:1 Vëllazëria
Xhiro 28.
12.05.2019 16:00 Lugu i Baranit 6:0 Deçani
12.05.2019 16:00 Dardania 1:1 Pashtriku
12.05.2019 16:00 Opoja 0:3 Drini i Bardhe
12.05.2019 16:00 Dejni 1:1 Dushkaja
12.05.2019 16:00 Dukagjini 2:5 Malisheva
13.05.2019 16:00 Gjakova 0:2 Rahoveci
13.05.2019 16:00 Vëllazëria 3:3 Behari
Xhiro 29.
19.05.2019 16:00 Rahoveci 4:1 Behari
19.05.2019 16:00 Drini i Bardhe 3:0 Dejni
19.05.2019 16:00 Pashtriku 3:2 Opoja
19.05.2019 16:00 Deçani 3:0 Dardania
19.05.2019 16:00 Malisheva 1:1 Dardanet
19.05.2019 16:00 Dukagjini 3:2 Vëllazëria
19.05.2019 16:00 Dushkaja 0:2 Gjakova
Xhiro 30.
23.05.2019 16:00 Dardanet 2:1 Dukagjini
23.05.2019 16:00 Lugu i Baranit 1:5 Malisheva
23.05.2019 16:00 Opoja 3:0 Deçani
23.05.2019 16:00 Dejni 1:0 Pashtriku
23.05.2019 16:00 Gjakova 3:1 Drini i Bardhe
23.05.2019 16:00 Behari 5:1 Dushkaja
23.05.2019 16:00 Vëllazëria 1:5 Rahoveci