Superligat
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu
Reklama juaj këtu

Numri i ekipeve: 14
Numri i lojtarëve: 170
Vendi: Pejë
Kategoria: Senior
Niveli i ligës: 1


Superliga Pejë 4






Xhiro 1.
13.12.2020 11:00 FORTESA 4:1 (2:0) Ensa
13.12.2020 12:20 Ruhoti 4:5 (1:2) Baballoqi
13.12.2020 13:00 VJESHTA 3:0 r.z. Agonisi
13.12.2020 13:40 Veteranet 3:4 (1:2) Nepole
13.12.2020 14:20 GASHI 2:5 (1:0) Gashi Group
13.12.2020 15:00 Young Boys 2:1 (2:0) Marigona
20.12.2020 20:25 Kosuriqi 4:1 (3:0) Jabllanica Vogel
Xhiro 2.
20.12.2020 11:00 Jabllanica Vogel 3:0 r.z. Agonisi
20.12.2020 11:40 Gashi Group 0:6 (0:2) Young Boys
20.12.2020 12:20 Marigona 1:5 (0:2) Ruhoti
20.12.2020 13:00 Nepole 3:0 (2:0) Kosuriqi
20.12.2020 13:40 VJESHTA 3:0 r.z. GASHI
20.12.2020 14:20 Baballoqi 5:3 (1:2) FORTESA
20.12.2020 15:00 Ensa 0:3 (0:2) Veteranet
Xhiro 3.
27.12.2020 11:00 Agonisi 5:4 (2:3) Marigona
27.12.2020 11:40 Jabllanica Vogel 1:9 (1:5) GASHI
27.12.2020 12:20 Young Boys 2:2 (0:1) Ruhoti
27.12.2020 13:00 Nepole 5:2 (3:1) Baballoqi
27.12.2020 13:40 Kosuriqi 1:3 (0:1) Ensa
27.12.2020 14:20 Veteranet 2:1 (0:0) FORTESA
27.12.2020 15:00 Gashi Group 2:1 (1:1) VJESHTA
Xhiro 4.
03.01.2021 11:00 Ruhoti 2:1 (2:1) Veteranet
03.01.2021 11:40 FORTESA 0:2 (0:2) Nepole
03.01.2021 12:20 Gashi Group 1:2 (0:1) Ensa
03.01.2021 13:00 GASHI 0:1 (0:1) Marigona
03.01.2021 13:40 VJESHTA 11:7 (8:3) Jabllanica Vogel
03.01.2021 14:20 Kosuriqi 1:2 (0:1) Agonisi
03.01.2021 15:00 Baballoqi 4:4 (2:1) Young Boys
Xhiro 5.
10.01.2021 11:00 VJESHTA 2:3 (1:1) Baballoqi
10.01.2021 11:40 Young Boys 6:1 (3:0) Jabllanica Vogel
10.01.2021 12:20 Gashi Group 1:6 (0:3) Agonisi
10.01.2021 13:00 Kosuriqi 2:3 (0:2) Ruhoti
10.01.2021 13:40 Veteranet 5:4 (3:0) GASHI
10.01.2021 14:20 Marigona 7:3 (2:0) FORTESA
10.01.2021 15:00 Ensa 2:6 (1:3) Nepole
Xhiro 6.
17.01.2021 11:00 FORTESA 5:2 (3:0) GASHI
17.01.2021 11:40 Agonisi 2:3 (0:2) Ruhoti
17.01.2021 12:20 Marigona 5:4 (2:3) Jabllanica Vogel
17.01.2021 13:00 Ensa 2:5 (0:1) Baballoqi
17.01.2021 14:00 Kosuriqi 0:3 r.z. VJESHTA
17.01.2021 14:40 Gashi Group 0:2 (0:1) Veteranet
17.01.2021 15:20 Young Boys 2:3 (0:0) Nepole
Xhiro 7.
24.01.2021 11:00 Jabllanica Vogel 0:4 (0:0) Gashi Group
24.01.2021 11:40 Kosuriqi 0:3 r.z. FORTESA
24.01.2021 12:20 VJESHTA 0:3 (0:2) Young Boys
24.01.2021 13:00 GASHI 4:2 (1:1) Ensa
24.01.2021 14:00 Baballoqi 7:2 (4:1) Agonisi
24.01.2021 14:40 Veteranet 4:2 (2:0) Marigona
24.01.2021 15:20 Ruhoti 1:1 (0:0) Nepole
Xhiro 8.
31.01.2021 11:00 Nepole 7:2 (4:0) Agonisi
31.01.2021 11:40 Kosuriqi 2:4 (1:2) Marigona
31.01.2021 12:20 Jabllanica Vogel 3:1 (1:0) FORTESA
31.01.2021 13:00 Ensa 2:4 (1:1) Young Boys
31.01.2021 14:00 GASHI 8:5 (3:2) Ruhoti
31.01.2021 14:40 VJESHTA 0:3 (0:1) Veteranet
31.01.2021 15:20 Baballoqi 3:3 (2:2) Gashi Group
Xhiro 9.
07.02.2021 11:00 Ensa 3:3 (2:1) VJESHTA
07.02.2021 11:40 Nepole 1:0 (1:0) Marigona
07.02.2021 12:20 Gashi Group 1:3 (1:2) FORTESA
07.02.2021 13:00 Jabllanica Vogel 1:5 (1:3) Ruhoti
07.02.2021 14:00 Young Boys 4:3 (0:1) Kosuriqi
07.02.2021 14:40 Veteranet 7:1 (3:0) Agonisi
07.02.2021 15:20 Baballoqi 5:2 (0:0) GASHI
Xhiro 10.
21.02.2021 11:00 GASHI 0:3 r.z. Young Boys
21.02.2021 11:40 Baballoqi 3:2 Kosuriqi
21.02.2021 12:20 Veteranet 4:3 Jabllanica Vogel
21.02.2021 13:00 Marigona 1:2 Ensa
21.02.2021 14:00 Ruhoti 4:0 Gashi Group
21.02.2021 14:40 FORTESA 2:2 Agonisi
21.02.2021 15:20 Nepole 9:2 VJESHTA
Xhiro 11.
28.02.2021 00:00 GASHI 0:3 r.z. Agonisi
28.02.2021 13:40 Nepole 9:3 Jabllanica Vogel
28.02.2021 14:20 VJESHTA 3:2 FORTESA
28.02.2021 15:00 Ensa 1:3 Ruhoti
28.02.2021 15:40 Marigona 2:6 Baballoqi
28.02.2021 16:30 Gashi Group 5:2 Kosuriqi
28.02.2021 17:10 Veteranet 2:2 Young Boys
Xhiro 12.
07.03.2021 00:00 Nepole 3:0 r.z. GASHI
07.03.2021 12:00 Veteranet 3:0 r.z. Kosuriqi
07.03.2021 12:40 Baballoqi 10:2 (3:0) Jabllanica Vogel
07.03.2021 13:20 FORTESA 4:10 (1:6) Young Boys
07.03.2021 14:00 Ensa 7:2 (3:1) Agonisi
07.03.2021 15:00 Ruhoti 5:1 (2:0) VJESHTA
07.03.2021 15:40 Marigona 2:2 (1:1) Gashi Group
Xhiro 13.
14.03.2021 00:00 Young Boys 3:0 r.z. Agonisi
14.03.2021 00:00 Kosuriqi 3:0 r.z. GASHI
14.03.2021 12:30 FORTESA 0:3 r.z. Ruhoti
14.03.2021 13:10 Veteranet 3:7 (0:2) Baballoqi
14.03.2021 13:50 Ensa 8:6 (3:3) Jabllanica Vogel
14.03.2021 14:30 VJESHTA 4:4 (4:3) Marigona
14.03.2021 15:10 Nepole 3:0 r.z. Gashi Group